O nas – kupno obrazów

Prowadzimy skup, kupno obrazów i dzieł sztuki do kolekcji.

Kupujemy przede wszystkim obrazy powstałe w okresie od XVI do XXI wieku.

Prowadzimy kupno malarstwa i dzieł sztuki na terenie całej Polski z uwzględnieniem największych polskich miast czyli Krakowa, Warszawy i Gdańska. Specjalizujemy się głównie w malarstwie polskim XIX – XXI w.

Skup obrazów

Poszukujemy dzieł sztuki, obrazów znanych i cenionych twórców polskiego malarstwa z okresu dwudziestolecia międzywojennego, awangardy, grupy krakowskiej, klasyki malarstwa „lat 60”. Skup, kupno obrazów prowadzimy na terenie całej Polski oraz świadczymy zlecenia na wyszukanie wszelkich dzieł następujących artystów: Marcin Kitz, Marcin Zaleski, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Wojciech Kossak, Juliusz Kossak, Jerzy Kossak, Tadeusz Kantor, Krcha Emil, Kasper Pochwalski, Zaleski Marcin, Olga Boznańska, Rał Malczewski, Bronisława-Rychter Janowska, Emill Schinagel (Szinagel), Alfons Karpiński.

Dlaczego My?

Osoby, które potrzebują skorzystać z usług związanych z handlem dziełami sztuki lub potrzebują zasięgnąć fachowych informacji powinny zgłosić się do nas. My zdajemy sobie sprawę, że klient ma prawo oczekiwać fachowej porady lub liczyć na uczciwą ofertę kupna danego dzieła sztuki i tak też się dzieje. To nie wszystko. Osoby zgłaszające się do nas mają zawsze pewność, że dostaną fachową wycenę i niezależnie od przypadku zostanie zachowana pełna anonimowość. Obiekty, które zostają nam zgłaszane przez Państwa pozostają tylko dla naszej wiadomości. Gwarantujemy poufność danych jakie nam zostaną dostarczone.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do pisania i kontaktowania się z nami.
Odpowiemy na wszelkie pytania związane ze skupem obrazów. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.

Zapraszamy również do obejrzenia bogatej i starannie wyselekcjonowanej oferty dzieł sztuki i antyków. Pod tym linkiem znajdują się najlepsze aukcje dzieł sztuki.